ЈКП "Хигијена" Панчево
Цара Лазара 57
Тел. 013 / 327 000

Фото-албуми                    Честа питања                   Нова депонија                   Зелена острва                    Рециклажа

Панчево

Старчево

Долово

Кабасти отпад - април 2022

План рада РЈ Изношење отпада - пражњење посуда од 1,1 м3
II смена од 14,00 до 22,00 h- понедељак, уторак, среда, четвртак, петак, субота и недеља-koнтејнери od 1,1m
Р.бр Улица-насеље
1 2
1 Насеље Тесла
2 Насеље Стрелиште
3 Насеље Котеж 1
4 Насеље Котеж 2
5 Насеље Нова Миса у I II смени ради се 3 пута
6 Насеље Содара
7 Центар града
  I смена од 07,00 до 14,00 h- понедељак, уторак, среда, четвртак, петак- kонтејнери od 1,1m ( терен дели се по данима)
1 Изношење отпада: Азотара, Петрохемија, РНП, Л.Дунав, Гранекспот, Утва,
Техногас, фирме на Јаб. путу и старом Београдском путу, насеље Нова Миса
извлачење конт. из дворишта фирми и школа у центру града.
План рада РЈ Изношење отпада - пражњење посуда од 80-120 л и одношење остављених кеса (индивидуална стамб.домаћинства)
I смена од 07,00 до 15,00 h - понедељак
I Насеље Нова Миса
1 Македонска
2 Војвођанска
3 Приморска
4 Херцеговачка
5 Голубачка
6 Јадранска
7 Крајишка
8 Семберијска
9 Топличка
10 Мачванска
11 Стражиловачка
12 Босанска
13 Бачванска
14 Хумска
15 Рашка
16 Далматинска
17 Опленачка
18 Ђердапска
19 Тимочка
20 Златарска
21 Мирочка
22 Топчидерска
23 Сремска
24 Славонска
25 Банатска
26 Фрушкогорска
27 Шумадијска
28 Барањска
29 Козарачка
30 Копаоничка
31 Букуљска
32 Церска
33 Јастребачка
34 Шарпланинска
35 Лапска
36 Осоговска
37 Велебитска
38 Горњачка
39 Озренска
40 Голијска
41 Златиборска
42 Бококоторска
II Насеље Стара Миса
1 Црногорска
2 Козарачка
3 Козарачка - I, II и III просек
4 Дурмиторска
5 Херцеговачка
6 Македонска
7 Војвођанска
8 Маљенска
9 Барањска
10 Кордунашка
11 Србијанска
12 Шајкашка
13 Гочка
14 Банијска
15 Хаџи Проданова
16 Личка
17 Бачка
18 Просеци преко пута Новог гробља
III Насеље Скробара
и улице од Книћанинове ка улици Светозара Шемића
1 Јовице Безуљевића
2 Синђелићева
3 Светог Саве
4 Славка Бокшана
5 Светозара Шемића
I смена од 07,00 до 15,00 h - уторак
I Баваништански пут
II Новосељански пут (до мотела Зрно), ул. Кајмакчаланска и Пелистерска
III Месна заједница Стари Тамиш
IV Насеље Кудељарски насип
1 Власинска
2 Скадарска
3 Преспанска
4 Бледска
5 Борска
6 Охридска
V Насеље Стрелиште
1 Милешевска
2 Лазе Лазаревића
3 Руђера Бошковића
4 Грачаничка
5 Жичка
6 Студеничка
7 Манасијска
8 Дечанска
9 Раваничка
10 Михајла Петровића Аласа
11 Цвијићева
12 Стевана Сремца
13 Алексе Шантића
14 Јована Поповића
15 Ивана Цанкара
16 Исидоре Секулић
17 Лазе Костића
18 Војислава Илића
19 Мажуранићева
20 Боре Станковића
21 Вељка Петровића
22 Вељка Влаховића
23 Ђуре Даничића
24 Стевана Мокрањца
25 Милана Ракића
26 Милована Глишића
27 Гундулићева
28 Косте Абрашевића
29 Паје Јовановића
30 Синише Станковића
31 Стевана Христића
32 Косте Трифковића
33 Јоакима Вујића
34 Д.П.Шанета
35 И.Г.Ковачића
36 Саве Шумановића
37 Прешернова
38 Аугустинчићева
39 Иве Андрића
40 Косте Рацина
41 7. Јула
42 Утринска
43 Милутина Бојића
44 Јосифа Панчића
45 Васе Пелагића
46 Васе Богданова
47 Константина Данила
I смена од 07,00 до 15,00 h - среда
I Насеље Војловица
1 Братства јединства са I и II просеком
2 Шандора Петефија
3 Светозара Марковића
4 Јаношикова
5 Јанка Чмелника
6 Добровољачка
7 Гробљанска
8 Борачка
9 Пољска
10 Спољностарчевачка
11 Жарка Зрењанина од Првомајске
II Насеље Топола
1 Боре Шипоша
2 Авалска
3 Тозе Марковића
4 Браце Петров
5 Маре Мандић
6 Боре Радића
7 Бранка Савић
8 Олге Петров
9 Ђуре Николајевића
I смена од 07,00 до 15,00 h - четвртак
1 Моше Пијаде
2 Ивана Милутиновића
3 Сарајевска
4 Скопска
5 Подгоричка
6 Нишка
7 Краљевачка
8 Ваљевска
9 Стевице Јовановића
10 Синђелићева
11 Браће Југовића
12 Југ Богдана
13 Косанчић Ивана
14 Милана Топлице
15 Мајке Југовића
16 Милоша Обилића
17 Матије Гупца
18 Иве Курјачког
19 Михајла Пупина
20 Јове Максина
21 Танаска Рајића
22 Јовице Безуљевића
23 Карађорђева са колонијом
24 Уроша Предића
25 П.А.Чарнојевића
26 Бранка Радичевића
27 Димитрија Туцовића
28 Хајдук Вељкова
29 Марка Кулића
30 Светог Саве
31 Светозара Милетића
I смена од 07,00 до 15,00 h - петак
1 Браће Јовановић са железничком колонијом
2 Ружина са просеком
3 Петра Драпшина
4 Мученичка
5 Змај Јовина
6 Кочина
7 Његошева
8 Мите Топаловића
9 Немањина
10 В.Р.Путника
11 Милоша Требињца
12 Цара Душана
13 Цара Лазара
14 Максима Горког
15 Жарка Зрењанина
16 Војводе Петра Бојовића
17 Доситеја Обрадовића
18 6. Октобра
19 Др.Жарка Фогараша
20 Филипа Вишњића
21 Таковска
22 Георги Димитрова
23 Петра Прерадовића
24 Бранка Ановића
25 Владимира Жестића
26 Краљевића Марка
27 Нушићева
28 Дринска
29 Првомајска
30 Милоша Обреновића
31 Лава Толстоја
32 Ослобођења
33 Пере Сегединца
34 Стеријина
35 Јосифа Маринковића
36 Кнеза М.Обреновића
37 Аксентија Максимовића
38 Чумићева
39 Јована Гавриловића
40 Седлар Јанка Вукотића
41 Милке Марковић
42 Петра Кочића
43 Радоја Домановића
44 Граничарска
45 Јабучки пут
46 Ритска
47 Летња-насеље Караула
48 Иве Курјачког према ВП500
План изношења кућног отпада у Старчеву
Р.бр Улица
1 2
Уторак
1 Петра Драпшина
2 Матије Гупца
3 Иве Лоле Рибара
4 Ритска
5 Пролеерска
6 Вишњичка
7 Ослобођења
Среда
1 Партизанска
2 Радничка
3 Виноградарска
4 Сремска
5 Омладинска
6 Банатска
7 Кестенова
8 Гробљанска
9 Његошева
10 Максима Горког
11 Наделска
12 Ул.4. октобра
13 Зимска
14 Јесења
15 Мала
Четвртак
1 ЈНА
2 Пролетња
3 Дунавска
4 Вука Караџића
5 Војвођанска
6 Иваначки пут
7 Летња
8 Првомајска
9 Утринска
10 7. јула
11 Жарка Зрењанина
12 Лењинова
13 Маршала Тита
14 Бориса Кидрича
15 Баштенска
Петак
1 Панчевачки пут
2 Вељка Влаховића
3 Моше Пијаде
4 Бечејска
5 Зрењанинска
6 Вршачка
7 Иве Андрића
8 Сомборска
9 Суботичка
10 Михајла Пупина
11 Николе Тесле
12 Новосадска
План изношења кућног отпада у Долову
Р.бр Улица
1 2
Уторак- I смена од 07,00 до 15,00
1 Краља Петра првог
2 Жарка Зрењанина
3 ЈНА
4 Братства Јединства
5 Светозара Марковића
6 Пролетерска
7 Фискултурна
8 Вељка Влаховића
9 Зимска
10 Првомајска
11 Баваништански пут
12 Вашарска
13 Бориса Кидрича
Уторак- II смена од 14,00 до 22,00
1 Радничка
2 Баштанска
3 Гробљанска
4 Летња
5 Пролетна
6 Омладинска
7 Петра Драпшина
8 Лоле Рибара
9 Победе
Среда- I смена од 07,00 до 15,00
1 Краља Петра првог од Ж.Зрењанина
2 Румунска
3 Дејана Бранкова
4 Лукреције Анкуцић
5 Ослобођења
6 Јона Балана
7 Ђуре Јакшића
8 Детелинска
9 Пут за Песак
10 7.Јула
11 Војвођанска
12 Страхиње Стефановића
13 Морава
14 Георги Димитрова
15 Источна
Среда- II смена од 14,00 до 22,00
1 Партизанска
2 Соње Маринковић
3 4.Октобра
4 Мите Вукосављевића
5 29.Новембра
6 Пастирска
7 Аксентија Максимовића
8 Саве Ковачевића
9  
ПРОЛЕЋНА АКЦИЈА УКЛАЊАЊА КАБАСТОГ ОТПАДА Јавно комунално предузеће ,,Хигијена“ Панчево, РЈ ,,Чистачи“ и „Изношење отпада“, организоваће, од 4. до 29. априла 2022, 7–15 сати, акцију сакупљања и одношења кабастог отпада: старог намештаја, беле технике, амбалаже, ауто-лимарије, гума , баштенског смећа и свег другог отпада изузев грађевинског шута, по следећем распореду: 4. априла – понедељак: Мученичка, Теслина, Вука Караџића, И. Барајевца, Косовска, Штросмајерова, Ђуре Јакшића, Н. Ђурковића, Кеј Радоја Дакића, Доситејева, Милорада Бате Михаиловића, насеља Содара и Солара, Трг слободе, Војводе Радомира Путника, Војводе Петра Бојовића, Мите Топаловића, Генерала Петра Арачића, Трг краља Петра I, Војводе Мишића, Његошева, Немањина, Карађорђева до Моше Пијаде, Б. Јовановића, Светозара Милетића, Бранка Радичевића, Браће Јовановића 33-а, З.Ј. Јовановића, ОШ “С. Јовановић”, Техничка школа „23мај“, ОШ ,,Ј. Јовановић Змај“ и Гимназија “УрошПредић”. 5. априла – уторак: Милоша Требињца, Цара Душана, Првомајска, Цара Лазара, Максима Горког, Жарка Зрењанина, насеље Зеленгора, Нушићева, Марка Краљевића, насеља Тип Станко и Пепељара, В. Жестића, Петра Прерадовића, Ф. Вишњића, Др Касапиновића, 6. октобра, Ж. Фогараша, Бранка Ановића, Таковска, ОШ ,,Бранко Радичевић“, ШОСО „Мара Мандић“ и Електротехничка школа “Никола Тесла“. 6. априла – среда: Баваништански пут, стара Миса, насеља Стрелиште и Стари Тамиш и основне школе „Мирослав Мика Антић“ и “Борисав Петров Браца“. 7. априла – четвртак: Насеље Тесла – Ослобођења, Лава Толстоја, Милке Марковић, Кнеза Михаила Обреновића, Чумићева, Јосифа Маринковића, Аксентија Максимовића, Др М. Прите, Петра Кочића, Радоја Домановића, Граничарска, Пере Сегединца, Стеријина, Милоша Обреновића, Стевана Шупљикца, Железничка станица “Предграђе” и основне школе „Исидора Секулић“ и “Ђура Јакшић“. 8. прила – петак – рад по позиву грађана и обилазак терена рађеног од 4. до 7. априла. 11. априла – понедељак: Карађорђева, од Моше Пијаде до Книћанинове, Танаска Рајића, Книћанинова, Светозара Шемића, Јовице Безуљевића, Славка Бокшана и простор око Железничке станице ,,Аеродром“, Јабучки пут и насеља Караула и Скробара. 12. априла – уторак: Димитрија Туцовића, Марка Кулића, Хајдук Вељка, Патријха Чарнојевића, Матије Гупца, Иве Курјачког, Михајла Пупина, Јове Максина, Уроша Предића и ОШ „Васа Живковић“. 13. априла – среда: Насеље Младост – Кајмакчаланска, Пелистерска, Новосељански пут до Надела, насеље Кудељарски насип, Пољопривредна школа ,,Јосиф Панчић“ и ОШ ,,Свети Сава“. 14. априла – четвртак: Светог Саве, Ружина, Делфе Иванић, Кочина, Синђелићева, Браће Југовића, Југ Богдана, Милоша Обилића, Мајке Југовића, Милана Топлице, И. Косанчића, Моше Пијаде, Нишка, Скопска, Подгоричка, Краљевачка, Ваљевска, И. Милутиновића, Стевице Јовановића, насеља Котеж I и II и Машинска школа „Панчево“. 15. априла – петак – рад по позиву грађана и обилазак терена рађеног од 11. до 14. априла. 18. априла – понедељак – Долово (I и II рејон). 19. априла – уторак – Долово (III и IV рејон). 20. априла – среда: Насеље Војловица – Спољностарчевачка, Јаношикова, Светозара Марковића, Шандора Петефија, Братсва и јединства, основне школе “Братство – јединство“ и “Борисав Петров Браца“. 21. априла – четвртак: Насеље Војловица, 7. јула, Јанка Чмелика, Добровољачка, Гробљанска, Борачка, Пољска и насеље Топола. 22. априла 2022 – петак – рад по позиву грађана и обилазак терена рађеног од 18. до 21. априла. 25. априла – понедељак – Старчево (доњи крај). 26. априла – уторак – Старчево (горњи крај). 27. априла – среда – Старчево (Шумице). 28. априла – четвртак – Старчево (Радничко насеље). 29. априла – петак – рад по позиву грађана и обилазак терена рађеног од 4. до 28. априла. Обавештавамо грађане да се од 4. до 28. априла, 7–15 сати, могу обратити путем телефона ради питања/информација у вези с акцијом (013/327-000 и 310-203).